Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
pranie, czyszczenie dywanów i wykładzin
pranie, rawicz czyszczenie, rawicz sprzątanie, dywanów
Informacje

Salon Czystości

Pon-Pt - 8.00-18.00
Sob - 8.00-18.00

Telefony odbieramy 7 dni w tygodniu od 7.00 do 21.00

tel. 535 136 202

Strona: www.salonczystosci.pl

Pranie tapicerki samochodowej - autodetailing

Większość ludzi spędza dużo czasu w swoich pojazdach. Jeśli jesteś jednym z tych, którzy w zasadzie żyją w samochodzie, a zwłaszcza z tych z dziećmi, wiesz, jak brudny może być Twój samochód. Jeśli wstydzisz się swojego samochodu, to ja pokaże Ci co mogę dla Ciebie zrobić ze środkiem auta.

Okurzanie pojazdu, wydmuchanie

Podstawowym etapem jest odkurzenie na sucho i wciągnięcie zanieczyszczeń nie rozpuszczalnych. Po wstępnym odkurzeniu piasku, pyłu, sierści, włosów przy pomocy kompresora i pistoletu wydmuchujemy z zakamarków w/w pozostałości by po raz drugi powtórzyć proces odkurzania. Dzięki dokładności i zastosowaniu wielu różnych końcówek jesteśmy w stanie dostać się prawie wszędzie.

Środki czyszczące, chemia, proszki

Istnieje wiele rodzajów i marek środków czyszczących. W zależności od materiału do Plastiku ValetPro, ShinyGarage; dla części skórzanej, używamy Zestawu do czyszczenia Fenice i Lederzentrum. Zazwyczaj wszystkie produkty mają ostrzeżenie "wypróbować w mało widocznym miejscu", aby zobaczyć, czy nie nastąpi uszkodzenie. Większość wnętrz samochodów wykonanych jest z solidnego materiału, ale najlepiej jest się zabezpieczyć, niż później żałować.

Wnętrza skórzane - tapicerka skórzana

Są auta, które mają tylko skórzane fotele, są też takie gdzie skóra jest głównym materiałem budulcowym. Skóra wymaga specjalnych środków czyszczących i odżywek, aby utrzymać ją w dobrej kondycji, czyli elastyczną i miękką. Jeśli nastąpiło pęknięcie skóry lub jej zużyje, to możemy przywrócić jej Brand New przy pomocy zestawu naprawczego Fenice.

Skórzana kierownica

To najbardziej niedoceniony element samochodu podatny na wiele uszkodzeń wynikających z pracy jaką kierownica musi wykonać. Skórę trzeba czyścić w taki sposób by nie zniszczyć szycia, to bardzo ważne, aby nie uszkodzić gwintu lub otoczki nici.

Czyszczenie plastików, zakamarków

W zależności od wybranego pakietu i zakresu działań w samochodzie plastiki czyszczone są przy pomocy odpowiednio dobranego środka APC. W trudno dostępnych miejscach i wentylacjach z pomocą przychodzi pędzelek, parownica i zestaw końcówek. Konserwowane według zaleceń właściciela pojazdu odbywa się renomowanymi dressingami do plastików i winyli. Możemy nadać Mat, Satynę lub Połysk Twoim plastikom w samochodzie.

Pranie podsufitki pojazdu oraz tapicerowanych słupków bocznych

Ten etap prania dostarcza najwięcej niewiadomych. Przy niewłaściwym sposobie czyszczenia można przemoczyć materiał i w efekcie obicie boczków i podsufitka spada. Dzięki zastosowaniu właściwego środka czyszczącego i metody bonetowania jesteśmy w stanie zagwarantować bezpieczeństwo czyszczenia tych części wnętrza samochodu.

Pranie elementów tapicerowanych, obić

Jest on chyba najprzyjemniejszym etapem czyszczenia, jak również jednym z ostatnich. Po wcześniejszym pozbyciu się nietypowych plam zestawem odplamiaczy i spryskaniu środkiem rozpuszczającym brud przystępujemy do prania techniką ekstrakcji. Proces ten ma na celu pozbycie się wszelkiego brudu z tapicerki jak i usunięcie wszelkich użytych środków chemicznych. Na życzenie klienta możemy użyć środka kwaśnego z niskim Ph, który znacznie lepiej przywraca wcześniejszy blask tapicerkom.

Panie i czyszczenie komory bagażnika

Bagażnik to chwila prawdy dla detailingowca, który spotyka się z większym zanieczyszczeniem w jego wnętrzu. Podobnie jak w procesie prania innych elementów tapicerowanych odkurzamy, odplamiamy, używamy mocniejszego środka rozpuszczającego brud i płuczemy.

Pranie i czyszczenie boczków tapicerowanych pojazdu

Boczki tapicerowane prane są z wykorzystaniem metody bonetowania oraz metody ekstrakcji. Tu spotyka się plamy przenoszone rękoma, dlatego i tu ważne jest by dobrać właściwy środek czyszczący.

Czyszczenie szyb i lusterek

Szyby i lusterka czyszczone są za pomocą preparatów chemicznych zwiększających ich przejrzystość oraz ryzyko parowania. Na specjalne życzenie możemy zająć się specjalnymi zaprudzeniami takimi jak pozostałości kleju po naklejkach.

Tylko wieloetapowy system czyszczenia i prania "Step by Step" daje pozytywne rezultaty

Działamy w promieniu 50km. Realizujemy zamówienia terenie gminy: Rawicz, Miejska Górka, Jutrosin, Pakosław, Leszno, Krobia, Gostyń, Kobylin, Żmigród, Oborniki Śląskie, Prusice, Trzebnica, Wąsosz, Góra.

Copyright by Salon Czystości - Karcher (Pranie dywanów, wykładzin, tapicerki, obić) Wszystkie prawa zastrzeżone dla Salon Czystości.